ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

چه محل کار شما یک دفتر یا شرکت تجاری ، کارخانه تولیدی و صنعتی باشد یا یک انبار ، تمیز نگه داشتن زمین یا همان سطوح کف محیط می تواند چالش برانگیز باشد. برای انجام نظافت نه تنها به استخدام یک نیروی خدماتی مخصوص نیاز خواهید داست بلکه برای آسان تر کردن این عملیات نیز باید مبلغ قابل توجهی برای تجهیزات نظافت مکانیزه و کارآمد مانند یک اسکرابر یا دستگاه زمین شوی صنعتی سرمایه گذاری کنید.

دستگاه اسکرابر ابزار مفیدی است که می تواند شستن و خشک کردن زمین را بصورت همزمان انجام دهد. این دستگاه به نحو موثر آب یا محلول شوینده را از مخزن آب تمیز خود بر روی برس ها و زمین پاشش کرده و برس های قوی این دستگاه با سرعت چرخش و فشار بالا آلودگی های سرسخت را از زمین جدا می کنند. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که نگرانی بابت باقی ماندن آلودگی و آب کثیف روی زمین وجود ندارد چون خود دستگاه مجهز به سامانه مکش است که آلودگی و آب کثیف را به نحو موثر جمع می کند. این سامانه مکش یک تی دارد که آب و آلودگی را جمع کرده و از طریق یک شیلنگ مکش به مخزن آب کثیف منتقل می کند. اگرچه اسکرابر صنعتی دستگاه بسیار سودمندی در نظافت و شستشوی سطوح کف است اما شاید برخی اوقات استفاده از تجهیزات دیگر همراه با آن یا پیش از استفاده از این دستگاه کیفیت نظافتی بالاتری را فراهم کند.

اگر می خواهید یک دستگاه اسکرابر صنعتی خریداری کنید، ممکن است بخواهید این تجهیزات را نیز در کنار این کفشوی صنعتی در نظر بگیرید تا سطوح کف شما واقعاً تمیز به نظر برسد. مهم ترین دستگاههای نظافتی دیگر که می توانید در کنار کف شوی صنعتی خود استفاده عبارتند از:

جاروبرقی

جاروبرقی به سادگی محبوب ترین دستگاه های نظافتی موجود در بازاراست که  از پمپ هوا برای مکیدن گرد و غبار ، خاک و سایر زباله ها و پسماند کوچک سطوح کف شما استفاده می کند. بسته به نوع رده کاری آن در اشکال ، اندازه ها و مدل های مختلف موجود است. بر خلاف دستگاه های جاروبرقی خانگی یا تجاری ، جارو برقی های صنعتی بسیار قدرتمندتر و موثرتر هستند. این دستگاه قادر است انواع زیادی از آلودگی های جامد و مایع را از روی سطوح کف جمع آوری کند. استفاده از جاروبرقی پیش از شستشوی زمین با اسکرابر صنعتی کمک می کند که آلودگی ها خطرناک که ممکن است در برس دستگاه گیر گرده و باعث ایجاد خط و خراش روی زمین شوند یا باعث بریدگی تی گردند از روی زمین جمع آوری شوند.

سوییپر

اگر سطوح کف محیط شما برای تمیز کردن بیش از حد بزرگ است ، فقط منطقی است که به جای جاروبرقی ، یک سوییپر بخرید. استفاده از این دستگاه به شما در صرفه جویی در وقت ، انرژی و نیروی کار کمک می کند تا فضای کاری خود را بهتر و موثرتر تمیز کنید. دستگاه های سوییپر که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه اسکرابر های خودرویی هستند اما برخلاف آنها تنها عملیات جاروب مکانیکی را انجام داده و از آب برای شستشوی زمین استفاده نمی کنند، همچنین به طور کلی از جاروبرقی های صنعتی ساکت تر هستند ، بنابراین می توانید بدون ترس از ایجاد اختلال در کار ، از آنها استفاده کنید. در واقع سوییپر نیز برای عملیات پیش جاروب قبل از شروع شستشوی زمین با دستگاه کفشور صنعتی مناسب است و می تواند عمل جاروبرقی را در مقیاسی بزرگتر به خوبی انجام دهد.

پولیشر یا اسکرابر تک برسه

این دستگاه بطور خاص برای چوب های چوبی ، کاشی و سنگ مرمر ساخته شده است  و نوعی اسکرابر تک برسه به شمار می اید. تفاوت دستگاه پولیشر با اسکرابر صنعتی آن است که پولیشر فاقد سیستم مکش و بطور کلی تی و مخزن آب کثیف است. اگرچه برخی مدل های پیشرفته بنا به درخواست مشتری قابل تجهیز به سیستم مکش می باشند. یک پولیشر باعث می شود کف دفتر شما ظاهری براق و پرتلالوء داشته و بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی مانند وکس درخشان بماند. پولیشر دارای یک پد دوار با سرعت بالا است که کف شما را با سرعت 1500 دور در دقیقه می سابد تا اینکه رضایت شما را تامین کند. پولیشرها معمولا کابلی هستند. دستگاه های پولیشر آنچنان مشابه با اسکرابر ها می باشند که بعضی از اوقات در محیط های کوچک و دارای تراکم بالا به جای کفشور صنعتی استفاده می شوند البته بهتر است این دستگاه بعنوان ابزار تخصصی جلادهی سطوح کف استفاده شود.

اسکرابر چند منظوره مخصوص سرویس بهداشتی

آخرین چیزی که هر کس می خواهد ببیند ، خواه کارمند باشد یا مشتری، یک توالت کثیف است. چنین سرویس بهداشتی ای گذشته از غیر بهداشتی بودن ، می تواند منبع بالقوه ای برای بیماریهای عفونی مختلف باشد. سیستم تمیز کردن توالت یا اسکرابر چند منظوره در کل همان چیزی است که دفتر شما برای اطمینان از تمیز بودن سرویس بهداشتی خود لازم دارد. در این دستگاه نیز محلول شوینده بصورت اتوماتیک و با پمپ 600 psi پاشش می شود تا تمیز کردن موثری را انجام دهد که تی و سطل و جاروبرقی معمولی شما نمی توانند ارائه دهند. این دستگاه نسبت به اسکرابر معمول دارای قدرت مانور بالاتری است و قسمت تحتانی و زیر برخی موانع محیطی را نیز می تواند تمیز کند. در برخی مدل های این دستگاه سری تمیز کننده فاقد الیاف است و همانند یک نازل کفشوی واترجت عمل می کند یعنی تنها آب را با فشار بالا پاشش می نماید تا تحت انرژی جنبشی بالای جریان آب الودگی ها شکسته و از سطح جدا شوند. سیستم مکش دستگاه به جمع آوری آلودگی و خشک کردن موثر زمین کمک می کند.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: دستگاه ,اسکرابر ,زمین ,صنعتی ,استفاده ,تمیز ,اسکرابر صنعتی ,تمیز کردن ,سرویس بهداشتی ,شستشوی زمین ,کفشور صنعتی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

classquran8 فرهنگ عترت - مصاحبه ها افزایش ممبرگروه وکانال تلگرام تا500هزارنفررایگان صیدِ شعر از یاد رفته... تولد ویزای تضمینی شینگن ملاقه